ДОДЕЛА МАЈСКИХ ПРИЗНАЊА

Обзиром да је једна изузетно успешна школска година при крају, ових мајских празника поводом Дана општине, можемо се похвалити великим бројем ученика и наставника који су примили општинска признања.

Критеријум за предлог ученика и наставника су били успешни резултати и пласман на крајњи ниво такмичења у датом разреду.

Свим ученицима и наставницима честитамо, и свима желимо још више успеха наредне школске године.

Овде можете видети награђене ученике и наставнике.

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА

ПРЕДЛОГ НАСТАВНИКА