Дружење са децом из вртића ,,Наша радост”

,,Ја нисам нешто посебно талентован. Само сам страствено радознао.” (Алберт Ајнштајн)

Инспирисани овим цитатом чланови Ученичког парламента ОШ “Вук Караџић”, посетили су старију васпитну групу вртића ,,Наша радост”. Дружење је протекло уз разноврсне активности. Наши ученици показивали су деци експерименте, цртали и правили фигурице од глине. Утисци су веома добри, а задовољство након оваквог сусрета било је обострано.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које