Интеркултурални кутак

У циљу промоције интеркултуралне комуникације и едукације, адаптиран је простор у главном холу школе, код Ђачког улаза, за израду Интеркултуралног зида. Интеркултурални кутак има свој план и програм рада који ће се остваривати у оквиру пројекта ,,У разликама је наше богатство”, као једног од свега 10 пројеката у Србији који је  добио материјалну подршку Екуменске хуманитарне организације из Новог Сада у виду техничке опреме.

viber image

Изложбени зид Интеркултуралног кутка инспирисан је сликама Пита Мондријана.

Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”

У спортској хали ,,Каплар” 5. фебруара 2024. године у организацији Спортског савеза одржане Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”. Ради се о спортско-еколошким активностима ученика основних