У четвртак, 4.9.2025. године директорка, Драгана Љубисављевић, поделила је ученицима првог разреда комплете уџбеника. Учитељи и наставници ОШ “Вук Караџић” су личном донацијом обезбедили бесплатне уџбенике за сваког првака. Овим племенитим гестом су доказали да се “срећа дељењем умножава.” Драги прваци, добро дошли и срећан почетак!

Велики успех на Међународној јуниорској еколошкој олимпијади
ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШЕ ШКОЛЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ СЦЕНИ! Са поносом и великом радошћу делимо фантастичне вести са Међународне јуниорске еколошке олимпијаде на енглеском језику! Ученице ОШ





