Kвиз Вуковац- од игре до знања

По пети пут ученици наше школе надметали су се 5. новембра, 2015. године у квизу који теститира знања из свих предмета, логику, као и вештине спретности и координације, који је традиционално био организован у оквиру прославе Дана школе. Водитељи Милан Димитријевић и Јелена Милошевић, Јеленаа Станисављевић, координатор, као и техничка и идејна подршка Марија Ивановић- Божић, потрудили су се да све протекне у најбољој атмосфери.

Победничку екипу ове године чинили су:

Нада Милутинови, 5/1

Алекса Велимировић 5/1