Међународни дан чистих планина

Поводом обележавања Међународног дана чистих планина, 26.9.2022.год. а у сарадњи са удружењем грађана –Зелени кључ- из Ниша, ученици 8.разреда наше школе узели су учешће кроз пројекат Еко-школе у активностима које су биле планиране. Наиме, тог дана изведена је на излетишту – Јевик- радионица која је указала на значај очувања биодиверзитета и чистих планина , као и показна вежба о основама планинарења, спорта који промовише рекреацију и здраве стилове живота.

Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”

У спортској хали ,,Каплар” 5. фебруара 2024. године у организацији Спортског савеза одржане Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”. Ради се о спортско-еколошким активностима ученика основних