НАГРАДНА ЕКСКУРЗИЈА

Ученици и наставници наше школе који су постигли запажене резултате на Окружним и Републичким такмичењима у протеклој школској години награђени су екскурзијом, која је одржана 20. јуна са поласком у 8 часова.

Ekskurzija za najuspešnije

У оквиру овог излета, обишли су површински коп и ЗОО врт у Бору, Доњи Милановац и Капетан Мишин брег.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ