НЕ ПОЗДРАВЉАЈ СЕ СА ЖИВОТОМ, БУДИ МУДАР!

Заједно са осталим школама у граду, наша школа је била део пројекта ,,Не поздрављај се са животом, буди мудар!” Након учествовања на многим трибинама, јавним предавањима и радионицама, пројекат је завршен мини турниром у малом фудбалу, у коме су учешће узеле све књажевачке основне и средње школе, а домаћин је била наша школа.

Uspešno realizovan projekat

Екипа наше школе је била веома успешна на турниру и освојила другу награду, али, пре свега, ученици су пуно тога научили о здравим стиловима живота и злоупотреби психоактивних супстанци.

Носилац пројекта је полицијска управа Зајечар, уз финансијску подршку Организације за европску безбедност и сарадњу.

Више о пројекту можете сазнати у прилозима Књажевца инфо и на следећој вези

http://knjazevacinfo.rs/arhiva-vesti/drutvo/5753-uspesno-realizovan-projekat.html .