Одлични резултати из Технике и технологије 2021.

Окружно такмичење из Технике и технологије одржано је у суботу, 24. априла у Основној школи ”Хајдук Вељко” у Зајечару.

Ученици наше школе постигли су одличне резултате.

Ђина Ђорђевић, 7/2, заузела је друго место и пласирала се на Републичко такмичење.

Лазар Милановић, 8/2, такође је освојио друго место, али без пласмана на Републичко такмичење.

Запажен резултат остварио је и Андрија Ђорђевић, 6/2, који је заузео четврто место.

Уз честитке за одличан резултат, Ђини желимо и много среће на највишем нивоу такмичења.

Ментор свих ученика био је Миодраг Костић.