Окружно такмичење из шаха 2023

На Окружном такмичењу у шаху наши ученици постигли су показали изузетно знање и остварили одличне резултате.

Михајло Ћирић 8/1, Петар Бунић 7/1 и Милош Милетић 6/1, освојили су ПРВО место на Окружном и пласирали се на Републички ниво такмичења.

Жарко Ранђеловић 5/2 освојио је 2. место
Богдан Пешић 8/1 освојио је 3. место
Јанко Милосављевић 8/1 освојио је 4. место

Честитамо ученицима на освојеним местима, а Михајлу, Петру и Милошу и ментору Браниславу Младеновићу желимо пуно успеха на Републичком такмичењу!

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ