Општинско такмичење у рецитовању ,,Песниче народа мог”

И ове године је, као и претходних, одржано Општинско такмичење у рецитовању под називом ,,Песниче народа мог”, где су се представили ученици, љубитељи лепе речи. Свака школа је имала своје представнике у млађој и старијој категорији. Ученици наше школе постигли су запажене резултате.

У категорији млађих разреда, Дуња Ђурић, ученица трећег разреда, освојила је прво место.
У категорији старијих разреда, ученица седмог разреда, Даница Филиповић, освојила је прво, док је ученик шестог разреда, Петар Милосављевић освојио друго место.
Сви остали учесници достојно су представљали своју школу.

Желимо им много среће 11. априла са жељом да наставе да чувају и негују свој матерњи језик.