Општинско такмичење у кошарци и баскету 3×3 одржано је у ОШ ,,Д. Т. Каплар” у среду, 20. новембра. Екипе наше школе показале су се одлично. Савладавши екипу ,,Каплара” наши кошаркаши освојили су 1. место и пласирали се на окружни ниво такмичења, који ће се одржати у Бољевцу. Чланови победничког тима су: Андреј Марковић 8/1, Новак Пенић 8/1, Вук Маринковић 8/1, Павле Бабић 8/1, Алекса Тошић 8/2, Огњен Петровић 7/2, Павле Благојевић 7/2 и Вељко Радојковић 7/2.

Велики успех на Међународној јуниорској еколошкој олимпијади
ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШЕ ШКОЛЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ СЦЕНИ! Са поносом и великом радошћу делимо фантастичне вести са Међународне јуниорске еколошке олимпијаде на енглеском језику! Ученице ОШ



