У среду 26. марта одељење 7/1 у оквиру програма професионалне оријентације посетило је Центар за социјални рад у Књажевцу. Том приликом ученици су се упознали са радом ове установе – која је природа њиховог посла, предности и недостаци, шта су по струци радници ове установе. У разговору са запосленима, ученици су имали прилике да постављају питања и сазнају све што их интересује. Захваљујемо Центру за социјални рад на дугогодишњој сарадњи.

Велики успех на Међународној јуниорској еколошкој олимпијади
ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШЕ ШКОЛЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ СЦЕНИ! Са поносом и великом радошћу делимо фантастичне вести са Међународне јуниорске еколошке олимпијаде на енглеском језику! Ученице ОШ







