Предшколци у посети

Данас, 22. 3. 2023. године наши гости су били будући прваци вртића ,,Снежана”, ,,Црвенкапа” и ,,Наша радост”.

Ученици млађих разреда су, као прави домаћини, госте дочекали песмом, игром и глумом.

Након тога су учествовали у спортским активностима у сали.

Наставили су обиласком учионица, где су бојили цртеже, цртали и писали на табли.

На крају, гости су се засладили школском ужином, а добили су и поклончиће који ће их подсећати на данашње дружење.

Свима је било жао када је дошао крај дружења, али смо добили обећање да ћемо са некима од малишана наставити дружење у септембру .