Превенција трговине децом и младима у образовању

Ове школске године 18. октобра 2016. наша школа је обележила по први пут Европски дан борбе против трговине људима, као део пројекта „Превенција трговине децом и младима у образовању“ у који се укључила као једна од 13 школа у округу.

Реализацијом разноврсних активности које су планиране за целу школску годину, има се за циљ што детаљније упознавање ученика, родитеља и наставника са овом проблематиком, како би се указало на опасности којима су изложени и деца и одрасли. Координатор је Јасмина Милетић, психолог школе, а са пројектним тимом тесно сарађује и Тим за заштиту деце/ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”

У спортској хали ,,Каплар” 5. фебруара 2024. године у организацији Спортског савеза одржане Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”. Ради се о спортско-еколошким активностима ученика основних