Пријем првака и петака

У четвртак, 31. августа, у атријуму ОШ “Вук Караџић” свечано су дочекане нове генерације првака и петака.
Симболично, дан је био обојен веселим бојама, радошћу, осмесима и понеком сузом радосницом узбуђених родитеља, који су с поносом посматрали још један важан корак у одрастању њихове деце.
Учитељице Дијана Миловановић и Маја Велимировић су са својим ученицима припремиле поучну и духовиту представу, која је употпунила овај свечани тренутак.
Уз пригодне поклоне, које је као и сваке године припремила локална самоуправа и школа, ове године ученици су добили и пакет компаније “Бамби”.
Успешну школску годину свим ученицима жели колектив ОШ “Вук Караџић”.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ