Пријем првака у Дечји савез 2021.

.

Као и сваке године последњи дан Дечје недеље резервисан је за пријем првака у Дечји савез, поводом чега ученици другог разреда приређују приредбу добродошлице својим млађим другарима.

Ове године ученици одељења II1 и II2 су са својим учитељима Весном Ранчић, Владаном Ивановић, Јадранком Милошевић и наставницом енглеског језика Маријом Ивановић Божић приредили приредбу на српском и енглеском језику.

Наши прваци су помно пратили програм, а након тога и обраћање директорке и Ученичког парламента који их је примио у Дечји савез Србије. Напослетку ове школске свечаности чланови Ученичког парламента су првацима поделили беџеве добродошлице.