Пријем првака у Дечји савез 2021.

.

Као и сваке године последњи дан Дечје недеље резервисан је за пријем првака у Дечји савез, поводом чега ученици другог разреда приређују приредбу добродошлице својим млађим другарима.

Ове године ученици одељења II1 и II2 су са својим учитељима Весном Ранчић, Владаном Ивановић, Јадранком Милошевић и наставницом енглеског језика Маријом Ивановић Божић приредили приредбу на српском и енглеском језику.

Наши прваци су помно пратили програм, а након тога и обраћање директорке и Ученичког парламента који их је примио у Дечји савез Србије. Напослетку ове школске свечаности чланови Ученичког парламента су првацима поделили беџеве добродошлице.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ