ПРОБЛЕМАТИЧНО ДЕТЕ У РАЗРЕДУ

У недељу 21. априла 2013. године у нашој школи одржан је први семинар Регионалног центра за стручно усавршавање Књажевац на тему Проблематично дете у разреду аутора Емила Влајића и Мирсаде Топаловић.

Овај семинар је од изузетног значаја за едукацију наставника о соматским, неуролошким и поремећајима ученика у понашању, и за повећање наставничких компетенција у раду са њима.

Прилог о семинару можете погледати и на сајту Књажевца инфо на следећем линку Књажевац инфо