Мноштво награда за наше таленте у Бору

На Регионалном такмичењу талената и смотри научноистраживачких радова у Бору, Милица Цветковић и Анастасија Михајловић освојиле су прво место из физике, а Миња Денковић и Тара Јевтић биле су друге.

Невена Лазовић и Матеја Милошевић били су трећи из енгелеског и пласирали се на републичко такмичење.

Треће место из историје освојио је Јован Тасић, а треће место из физике Ана Василијић и Петра Војиновић.

Упркос одличним резултатима, шестаци ће сачекати још једну годину, како би наставили да се надмећу на републичком нивоу док наше седмаке Невену и Матеју чека и републичка рунда у Београду 6. јуна.