,,Реком пријатељства” у Нишу

Поводом Дана Учитељског друштва и сто четрдесет година постојања, Основној школи ,,Вук Караџић“ је, као победнику прошлогодишње Смотре дечјег стваралаштва под називом ,,Ризница талената“, припала част да се представи на овој јубиларној манифестацији.

Ученици су у сарадњи са својим наставницима и директорком школе припремили и , пред препуном салом Учитељског друштва у Нишу ,извели пригодан програм занимљивог наслова ,,Реком пријатељства“.

Програм је био колажног типа, сачињен од анимираног филма, казивања одабраних тестова, музике и плеса.

С обзиром на актуелност теме и њено свевременско значење, као и умешност ученика да је на адекватан начин презентују, програм је наишао на одличан пријем код публике.

Свечаности су присуствовали представници Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, представници Учитељских друштава читаве земље, као и многобројни угледни гости.