Републичко такмичење у спортској гимнастици одржано је 28. маја у Новом Саду у оквиру Спортских олимпијских игара. Ученик 6/1, Петар Милосављевић, такмичио се у категорији 5. и 6. разреда. Петар је одлично вежбао и од 30 такмичара заузео је 7. место и то у дисциплини вишебој на справама.

Велики успех на Међународној јуниорској еколошкој олимпијади
ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШЕ ШКОЛЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ СЦЕНИ! Са поносом и великом радошћу делимо фантастичне вести са Међународне јуниорске еколошке олимпијаде на енглеском језику! Ученице ОШ







