СМЕХОЛИЈАДА

На самом крају недеље обележавања Дана школе, уживали смо у петој јубиларној Смехолијади- забавном такмичењу спретности за ученике млађих разреда.

viber image

Ученици прве и друге смене надметали су се у музичким столицама, обарању чуњева, храњењу ,,беба”, и другим занимљивим играма.

3

Публика је здушно навијала, а посебно драги гости су нам били предшколци из ПУ ,,Бајка”, наши будући ђаци.

2

Организатори активности били су Владан Ивановић, Аница Гајић, Дијана Милановић, Ирена Милановић и Милица Ранђеловић.