Сребрна медаља за освојено 2. место на међународном такмичењу из енглеског језика

Матеја Милошевић, ученик 5. разреда наше школе био је један од финалиста у финалној рунди Првог међународног Hippo такмичења из енглеског језика, која је одржана 12. маја у Лидо де Јесолу. Међу више од 4000 такмичара, Матеја је у првој рунди био првопалсиран у својој категорији Hippo1, док је у другој финалној рунди освојио друго место и сребрну медаљу и остварио најбољи пласман учесника из Србије у својој категорији.