СВЕТСКИ ДАН ПЛАНИНА

У циљу обележавања Светског дана планина, 11. децембра 2018. наша школа расписала је литерарни конкурс под слоганом ,,Рециклирај папир стари, увек чини праве ствари.”

Међу ученицима млађих разреда најбољи литерарни рад је песма ,,Планина” чији је аутор Милош Милетиж 2/1.

Похваљена је и заједничка песма групе ученика одељења 3/3: Петра Пујић, Дуња Милојевић, Милица Костадиновић, Анастасија Вучић, Марта Јовановић, Магдалена Тончић и Софија Милошевић.

Међу ликовним радовима награђен је цртеж Наде Стојковић 3/2, а похваљени су и радови Данице Жикановић, Ирине Петровић и Миле Вучковић 3/2.

У конкуренцији ученика старијих разреда награђен је ликовни рад Ђине Ђорђевић 5/2.

Поводом овог дана организована је једнонедељна акција прикупљања старог папира, а наградни излет за највише достављеног папира добило је одељење 7/2, чији је одељењски старешина Милан Лазаревић.