Светски дан заштите животне средине

Светски дан заштите животне средине је дан који се обележава у целом свету сваког 5. јуна кроз разне активности са циљем да се скрене пажња јавности на бројне еколошке проблеме и потребу очувања животне средине. Ученици наше Еко-школе, у сарадњи са Покретом горана Србије дали су свој скромни допринос кроз активност чишћења Јевика и на конкретном примеру показали и указали на значај очувања здраве животне средине.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које