УСКРШЊИ ВАШАР 2018

Као и небројено пута до сада Ускршњи вашар је окупио све наше ученике, наставнике и родитеље да на креативан начин обележе овај празник у својој школи, и да негујући предузетнички дух прикупе додатна материјална средства за богаћење школског живота.

Досадашња средства усмерена су на куповину клима уређаја, камере за ТВ секцију, радио опреме, а о овогодишњој намени одлучиће Ђачки парламент у договору са Наставничким већем.

plakatt 18

Кликните на слику и погледајте како је све изгледало!

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ