УСКРШЊИ ВАШАР 2018

Као и небројено пута до сада Ускршњи вашар је окупио све наше ученике, наставнике и родитеље да на креативан начин обележе овај празник у својој школи, и да негујући предузетнички дух прикупе додатна материјална средства за богаћење школског живота.

Досадашња средства усмерена су на куповину клима уређаја, камере за ТВ секцију, радио опреме, а о овогодишњој намени одлучиће Ђачки парламент у договору са Наставничким већем.

plakatt 18

Кликните на слику и погледајте како је све изгледало!