УСПЕХ ЕНГЛЕСКИХ ЛИТЕРАРАЦА

У суботу, 8. јуна, у сали Скупштине града Београда додељене су награде учесницима конкурса “My english book”. Амбасадор Велике Британије у Србији, Мајкл Девенпорт и директорка The English book-a Лиза Браун, уручили су награде ауторима најбољих радовима на конкурсу. Поред главних награда, додељене су и награде у специјалним категоријама.

IMG_0027.JPG

Две ученице петог разреда, Александра Милићевић 5/1 и Јована Николић 5/1, награђене су поклонима за пласман међу првих 50 најбољих радова на смотри.

Ученице Вера Јеленковић 4/3, Леа Митић 6/3, Стефани Вељковић и Петра Тодоровић 7/1, чији су се радови нашли међу 200 најбољих од пристиглих 1063 пристиглих на конкурс, добиле су захвалнице и пригодне поклоне.

Uspeh ''engleskih'' literaraca u ''Vuku''