Велимир други на такмичењу из информатике

На Републичком такмичењу Државног такмичења из информатике и рачунарства, из алгоритамског програмирања, које је одржано 1.4.2023. године у Београду, наш ученик Велимир Милетић 6/3, освојио је другу награду. Овим успехом, Велимир се пласирао на Српску информатичку олимпијаду, где ће међу најбољим информатичарима представљати себе, своју школу, и свој град. Честитамо му на оствареним резултатима и желимо му пуно успеха на наредном нивоу такмичења!

Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”

Наш Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”Виктор Марковић, ученик 1/3 разреда освојио је трећу награду на Републичком финалу Математичког такмичења “Мислиша 2024” које